Контактная информация
Доступна после размещения резюме
это займет не более 5 минут
Вакансия обновлена 19 сентября
Вакансия № 29537988

Технік з метрології

Чернігівгаз Чернигов
от 4 280 грн., опыт работы от 1 до 3 лет, высшее образование
Должностные обязанности:
Виконує вимірювання під час проведення експериментів і випробувань продукції, яку випускає підприємство,
Виконує перевірку технологічного устаткування на відповідність до встановлених норм точності, спеціальні вимірювання під час технологічних процесів, а також розрахунки економічної ефективності впровадження нових засобів вимірювання.
Бере участь у розробленні засобів вимірювання спеціального призначення, у проведенні відомчої перевірки робочих еталонів, метрологічної атестації і перевірки засобів вимірювання, які не стандартизуються.
Проводить метрологічний контроль за правильністю монтажу, встановленням, використанням і станом засобів вимірювання в підрозділах підприємства.
Здійснює своєчасне подання вихідних зразків засобів вимірювання на державну перевірку і в ремонт, організовує одержання і доставку перевірених засобів вимірювання, оформлює результати перевірки і складає відповідну технічну документацію.
Виконує роботу з ведення фонду стандартів та інших нормативних документів, які регламентують точність вимірювання, методи і засоби перевірки.
Здійснює розрахунки потреби підрозділів підприємства в засобах вимірювання, бере участь у складанні заявок на їх придбання.
Веде оперативний облік засобів вимірювання, їх рух, систематизує та опрацьовує дані, необхідні для підготовки звітів про виконання планів метрологічного забезпечення виробництва.
Требования:
Повна або базова вища технічна освіта– магістр, спеціаліст, бакалавр.
Бажана спеціальність «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»
Впевнений користувач ПК, MS Office (Word, Excel).
Условия:
Випробувальний строк 3 місяці
Полный рабочий день
на территории работодателя
Поделиться вакансией в социальных сетях:
Похожие вакансии:
Інженер з метрології Чернігівгаз, от 4 640 грн.
Начальник відділу Чернігівгаз, от 9 600 грн.