Вакансия в архиве, закрыта 2 мая 2017
№ 29559950

Інженер з пожежної безпеки

от 4 230 грн.
Чернигов
Полный рабочий день на территории работодателя
Опыт работы от 1 до 3 лет, высшее образование, украинский разговорный
Должностные обязанности:
Організує контроль за дотриманням вимог державних стандартів, норм і правил у галузі пожежної безпеки під час технічного переоснащення та експлуатації будівель, споруд та інших об’єктів підприємства; за усуненням причин та умов, що сприяють виникненню та поширенню пожежі, створенню у разі пожежі загрози життю і здоров’ю людей, знищенню чи пошкодженню майна, а також перешкоджають своєчасній ліквідації пожеж і врятуванню людей.
Взаємодіє з центральними та місцевими органами виконавчої влади, добровільними, протипожежними об’єднаннями та громадськими формуваннями.
Організовує розробку комплексу заходів щодо запобігання виникненню пожеж та проведення планових і позапланових перевірок структурних підрозділів та протипожежного стану об’єктів.
На підставі аналізу діяльності підприємства, показників діяльності органів державного пожежного нагляду визначає основні фактори, що негативно впливають на результати роботи по профілактиці пожеж, та забезпечує прийняття відповідних організаційно-управлінських рішень, розробку проектів комплексних планів, упереджувальних протипожежних заходів, інших документів з питань забезпечення пожежної безпеки, організовує доведення їх до виконавців та здійснює ефективний контроль за реалізацією.
Координує діяльність ланок пожежної охорони.
Складає звітність з охорони праці за встановленими формами і у відповідні терміни.
Користувач ПК, MS Office (Word, Excel).
Требования:
Повна вища освіта – магістр, спеціаліст.
Бажана спеціальність «Пожежна безпека» (або інша спеціальність галузі знань «Цивільна безпека»), або «Право», або «Нафтогазова інженерія та технології».
Користувач ПК, MS Office (Word, Excel).
Мы предлагаем:
Випробувальний строк 3 місяці.