Контактная информация
Доступна после размещения резюме
это займет не более 5 минут
Вакансия обновлена 19 июня
Вакансия № 30982080

Фахівець з матеріально-технічного забезпечення

Чернігівгаз Чернигов
от 5 150 грн., опыт работы от 1 года, высшее образование
Должностные обязанности:
Здійснює роботу щодо забезпечення підприємства всіма необхідними для його виробничої діяльності матеріальними ресурсами та їх раціонального використання.
Розроблює проекти перспективних та річних планів матеріально-технічного забезпечення підприємства, готує розрахунки та обґрунтування до них.
Визначає потребу підприємства та його підрозділів у матеріальних ресурсах, складає баланси матеріально-технічного забезпечення, зведені таблиці за видами сировини, матеріалів та встановлює календарні терміни їх поставки згідно з вимогами виробництва.
Складає заявки на матеріальні ресурси з необхідними обґрунтуваннями та розрахунками.
Бере участь у роботі з формування та розширення господарських зв’язків з постачальниками, освоєння нових, більш вигідних товарних ринків, відстеженні кон’юнктури ринку, асортименту виробів, надходження на ринок нових товарів та товарів певного виду з метою виявлення можливостей їх придбання.
Готує проекти договорів з постачальниками, матеріали за претензіями до постачальників за умови порушень ними договірних зобов’язань, погоджує з постачальниками зміни умов укладених договорів.
Здійснює контроль за виконанням постачальниками договірних зобов’язань, кількістю га якістю матеріалів, які надходять, та інших видів матеріальних ресурсів, комплектним їх використанням, за правильністю пред’явлення до акцепту рахунків та інших розрахункових документів постачальників та своєчасним передаванням цих документів для оплати.
Веде оперативний облік руху матеріальних ресурсів, наявності невикористаних виробничих запасів.
Бере участь у роботі з ресурсозбереження, реалізації виявлених надлишків сировини, матеріалів, устаткування, палива енергії, контролює додержання правил зберігання товарно-матеріальних цінностей на складах і строки відвантаження зворотної тари.
Складає встановлену звітність про виконання плану матеріально-технічного забезпечення підприємства.
Виконує роботи з формування, ведення та зберігання бази даних внутрішньовиробничої та зовнішньої інформації з матеріально-технічного забезпечення, вносить потрібні зміни у довідкову та нормативну інформацію, яка використовується під час оброблення даних.
Требования:
Повна вища технічна освіта - магістр, спеціаліст.
Впевнений користувач ПК, MS Office (Word, Excel).
Условия:
Випробувальний строк 3 місяці
Полный рабочий день
на территории работодателя
Поделиться вакансией в социальных сетях: